fbpx
Twarz

Twarz

Ciało

Ciało

Medycyna Estetyczna

Medycyna
Estetyczna

Mezoterapia

W naszej klinice w Siedlcach proponujemy 3 nowoczesne metody mezoterapii:

Profhilo

 

Nucleofill

 

Polifill Strong

 

Starzenie się skóry jest procesem nieuniknionym, którego nie da się zatrzymać.

Istnieją jednak skuteczne sposoby, by ten proces opóźnić i sprawić, że jego objawy będą mniej widoczne.

Jedną z najlepszych metod, dzięki której możemy na długie lata zachować piękny i młody wygląd bez użycia skalpela jest mezoterapia. Zabieg ten wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej.

 

 

Na czym polega mezoterapia i jakie efekty daje?

Mezoterapia polega na podaniu substancji czynnych (w zależności od potrzeb mogą to być: witaminy, kwas HA, aminokwasy, krzemionka organiczna, sole mineralne) bezpośrednio w skórę za pomocą igły (mezoterapia igłowa) lub metodą elektroporacji (mezoterapia bezigłowa). Należy podkreślić, że zabieg mezoterapii igłowej wykonywany jest wyłącznie przez osoby z odpowiednim przygotowaniem medycznym, a więc lekarzy medycyny estetycznej i dermatologów (czasami także przez chirurgów i ortopedów) oraz odpowiednio przeszkolonych kosmetologów pod nadzorem lekarza. Ponieważ jego przeprowadzenie wymaga szczegółowej wiedzy na temat budowy skóry oraz precyzji i orientacji w dawkowaniu podawanego preparatu.

Aby mezoterapia dała nam najlepsze efekty, to zaleca się wprowadzenie serii zabiegów (najczęściej wykonuje się serię od 3 do 7 zabiegów).

Przy czym, ich częstotliwość i liczbę, w zależności od oczekiwań oraz stanu skóry pacjenta, dobiera sam lekarz.

Poprawa stanu skóry widoczna jest jednak już po pierwszym zabiegu.

Co ważne, w zależności od indywidualnych predyspozycji, efekt mezoterapii utrzymywać się może przez miesiące, a nawet lata. Jednak w celu utrzymania pięknego wyglądu skóry jak najdłużej, warto po pierwszej serii wykonywać zabiegi przypominające.

Cena zabiegu

Cena zabiegu

800-1100 zł

Czas zabiegu

Czas zabiegu

30-45 min

Znieczulenie

Znieczulenie

opcjonalne

Liczba zabiegów

Liczba zabiegów

2-4

Odstępy

Odstępy

2-4 tyg