fbpx

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Est Clinic – nowoczesną klinikę medycyny estetycznej. Zlokalizowana  nieopodal centrum miasta na ul. Starowiejskiej 19 w sąsiedztwie Szpitala Miejskiego i NoveKino Siedlce.

Jedyne na mapie Siedlec miejsce dla osób poszukujących klinik i  salonów urody z profesjonalną ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i leczenia otyłości na najwyższym, światowym poziomie.

Nasi lekarze i kosmetolodzy, korzystając z najnowocześniejszych technologii z zakresu medycyny estetycznej, leczenia otyłości oraz kosmetologii, oferują szeroki wachlarz indywidualnie dobranych zabiegów mających na celu nieinwazyjną oraz inwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę nawilżenia, elastyczności i kondycji skóry. Dobieramy najlepsze metody zabiegowe dla skóry z problemami (m.in. skutecznie walczymy z trądzikiem oraz z wyciszaniem skóry naczynkowej, nadreaktywnej).

W oparciu o najnowszej generacji preparaty i urządzenia pomożemy Ci poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem, a także  zapomnieć o problemie cellulitu i zwiotczałej skóry. A to wszystko pod opieką doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego personelu. Naszą Klinikę wyróżnia pełen profesjonalizm , holistyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane za pomocą technik całkowicie lub niemal bezbolesnych. Trwają one stosunkowo krótko, w zależności od rodzaju pożądanego efektu, wykorzystanych metod oraz poziomu ingerencji – zwykle od kilkunastu minut do godziny, a w najbardziej skomplikowanych przypadkach około dwóch godzin.

Wbrew obiegowym opiniom zakorzenionym mocno w świadomości społecznej, medycyna estetyczna nie jest zarezerwowana wyłącznie dla pacjentów w dojrzałym wieku, borykających się z efektami starzenia. Proces starzenia to nie jedyny negatywny czynnik wpływający szkodliwie na wygląd, defekty wizualne mogą być również związane ze złą dietą, stresem, nadmiernym narażeniem na promieniowanie słoneczne, intensywnym trybem życia, chorobami, problemami hormonalnymi, wadami wrodzonymi lub nabytymi np. w wyniku nieszczęśliwych wypadków.

Salon urody siedlce

Śledzimy światowe trendy w medycynie estetycznej i wybieramy dla naszych pacjentów zabiegi, które łączą w sobie najwyższą skuteczności i bezpieczeństwo.

Est Clinic oferuje  pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Oprócz zabiegów typowo medycznych w Klinice można zrelaksować się podczas profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, które świetnie uzupełniają efekty uzyskiwane przy pomocy bardziej inwazyjnych procedur. W naszej pracy wykorzystujemy rozwiązania najwyższej klasy o międzynarodowym uznaniu i światowej sławie .

Est Clinic – więcej niż salon urody

W naszej Klinice znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, spośród których wybierzemy te, które pomogą ci zrealizować twoje cele i marzenia w jak najbardziej optymalny i odpowiedni dla ciebie sposób.

Na pierwszym miejscu stawiamy twoje potrzeby i cele, stanowiące dla nas drogowskaz podczas naszej wspólnej podróży w drodze do piękna i satysfakcji. Chcemy towarzyszyć ci w niej na każdym kroku, a także czuwać nad odpowiednim przebiegiem zabiegów zarówno w obrębie twarzy, jak i na ciała.

W Est Clinic możesz nie tylko opóźnić efekty starzenia, poprawić niedoskonałości natury i mankamenty sylwetki, ale też zrelaksować się podczas dowolnego zabiegu kosmetycznego.

salon kosmetyczny siedlce