fbpx

Zespół

Marcin Daniluk

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Odbył wiele prestiżowych kursów z zakresu medycyny estetycznej. Do pacjenta podchodzi całościowo, ze świadomością jak wiele czynników wpływa na finalny wygląd. Stara się przywracać to, co z czasem natura odbiera, nie zmieniając przy tym diametralnie rysów twarzy. Kieruje się zasadami dobrej profilaktyki i równowagi w zastosowanym leczeniu dla uzyskania naturalnego i pięknego efektu.

Patrycja Sawczuk

Studentka kosmetologii na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Praca jest także jej wielką pasją. Do każdego zabiegu podchodzi z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem, ponieważ na pierwszym miejscu stawia zdrowie i zadowolenie klientów. Ciągle się dokształca i podnosi swoje kwalifikacje co przynosi jej dużo satysfakcji.

Ola Milczek

Absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Otrzymała tytuł magistra i pracuje w zawodzie nieprzerwanie od 6 lat. W swojej praktyce przywiązuje wagę do indywidualnego, holistycznego oraz empatycznego podejścia do potrzeb pacjentów. Systematycznie poszerza swoją wiedzę w zakresie kosmetologii, ale także psychologii i nauk społecznych. Uwielbia śledzić premiery filmowe.

Klaudia Pniewska

Studentka kosmetologii na Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka. Do pacjentów podchodzi indywidualnie. Uważa, że każdy powinien odnaleźć w sobie piękno i odpowiednio je pielęgnować. Stale poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Lubi podejmować trudne wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uwielbia uśmiech klientów dostrzegających efekty zabiegu, zrelaksowanych i odprężonych.