fbpx

Zespół

Marcin Daniluk

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Odbył wiele prestiżowych kursów z zakresu medycyny estetycznej. Do pacjenta podchodzi całościowo, ze świadomością jak wiele czynników wpływa na finalny wygląd. Stara się przywracać to, co z czasem natura odbiera, nie zmieniając przy tym diametralnie rysów twarzy. Kieruje się zasadami dobrej profilaktyki i równowagi w zastosowanym leczeniu dla uzyskania naturalnego i pięknego efektu.

Katarzyna Cieloch

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W swojej pracy stawia na holistyczne podejście do pacjenta, które zakłada nie tylko piękny wygląd, ale także zdrowie. Doświadczenie zdobywała na licznych kursach. Jej prace podkreślają naturalne piękno oraz poprawiają ogólny wygląd bez efektu przerysowania. Medycyna estetyczna to dla niej połączenie medycyny i sztuki.

Ola Marzec

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz studentka kosmetologii na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Od lat interesuje się szeroko pojętą kosmetologią oraz pielęgnacją. Uwielbia zabiegi, które poprawiają jakość i strukturę skóry takie jak mezoterapia czy zabieg Bloomea, gdyż znajdują zastosowanie u kobiet w każdym wieku i w szybki oraz spektakularny sposób dają efekty. Prywatnie uwielbia czekoladę, jazdę na rowerze i gotowanie.

Patrycja Sawczuk

Studentka kosmetologii na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Praca jest także jej wielką pasją. Do każdego zabiegu podchodzi z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem, ponieważ na pierwszym miejscu stawia zdrowie i zadowolenie klientów. Ciągle się dokształca i podnosi swoje kwalifikacje co przynosi jej dużo satysfakcji.

Ola Milczek

Absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Otrzymała tytuł magistra i pracuje w zawodzie nieprzerwanie od 6 lat. W swojej praktyce przywiązuje wagę do indywidualnego, holistycznego oraz empatycznego podejścia do potrzeb pacjentów. Systematycznie poszerza swoją wiedzę w zakresie kosmetologii, ale także psychologii i nauk społecznych. Uwielbia śledzić premiery filmowe.

Klaudia Pniewska

Studentka kosmetologii na Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka. Do pacjentów podchodzi indywidualnie. Uważa, że każdy powinien odnaleźć w sobie piękno i odpowiednio je pielęgnować. Stale poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Lubi podejmować trudne wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uwielbia uśmiech klientów dostrzegających efekty zabiegu, zrelaksowanych i odprężonych.