fbpx

Jakie zabiegi na podwójny podbródek?

Podwójny podbródek optycznie dodaje kilogramów, zniekształca wizualnie sylwetkę i sprawia, że wydajemy się starsi, niż w rzeczywistości. Co zrobić, gdy trapi nas problem podwójnego podbródka, którego nie da się zlikwidować poprzez ćwiczenia?

Na szczęście, istnieją skuteczne zabiegi modelujące szyję, które sprawiają, że problem podwójnego podbródka może przestać dla nas istnieć.

Podwójny podbródek to problem, z którym zmagają się zarówno osoby młode, jak i starsze. Nie jest to też wyłącznie problem osób z nadwagą – często zdarza się, że całkiem szczupli pacjenci zgłaszają się do naszej kliniki medycyny estetycznej w Siedlcach, aby zapytać o sposób na podwójny podbródek. Często na podwójny podbródek pracujemy latami, przyjmując nieprawidłową postawę ciała – chodząc, siedząc, czy nawet leżąc! Zdarza się również oczywiście, że kwestia podwójnego podbródka pojawiła się wraz ze wzrostem wagi ciała i wtedy w zasadzie sprawa jest najprostsza, bo wystarczy zgubić zbędne kilogramy. W większości przypadków jednak problem podwójnego podbródka wymaga zasięgnięcia pomocy.

W naszej klinice możecie Państwo liczyć na szczegółowe konsultacje docierające do źródła problemu oraz na sprawne uporanie się z tym defektem estetycznym. Wykonujemy zabiegi ujędrniające, zabiegi odmładzające, kondycjonujące naszą skórę oraz skutecznie ją napinające. Należy powtarzać je cierpliwie w seriach, aby uzyskać pożądany efekt. Są to nieinwazyjne, bezpieczne procedury z zakresu medycyny estetycznej, przebiegające bez użycia skalpela. Nie wymagają długotrwałej rekonwalescencji i możemy być pewni, że nie przyniosą drastycznej i trudnej do pogodzenia zmiany w wyglądzie, a jedynie pomogą zlikwidować pojedyncze źródło kompleksów, jakim bywa podwójny podbródek.

Do dyspozycji mamy m. in.:

EVO 3D – wyszczuplający zabieg, skuteczny w walce z nadmiarem tłuszczu w okolicach podbródka

Evo 3D, czyli zabieg wyszczuplający i ujędrniający skórę. Za jego pomocą można nie tylko zniwelować nadmiar tłuszczu w obszarze, w którym obserwuje się tak zwany podwójny podbródek, ale także jest to dobre narzędzie w walce z cellulitem w innych częściach ciała. Za jego pomocą usuwamy nadmiar tłuszczu (tak zwane nawisy tłuszczowe po odchudzaniu lub po ciąży itp.). Zabieg silnie napina i ujędrnia skórę, doprowadzając do sytuacji, w której nie tylko podwójny podbródek przestaje istnieć, ale też szyja po zabiegach wydaje się młodsza.

Eximia Titanium HR 77 – najmocniejszy zabieg odchudzający, błyskawicznie radzący sobie z podwójnym podbródkiem

Urządzenie, za pomocą którego przeprowadzamy zabieg, działa wielopoziomowo na skórę: wyszczuplająco, drenująco, dotleniająco, kondycjonująco. Efekty porównywalne są z chirurgiczną liposukcją. Szczególnie polecany jako zabieg ujędrniający szyję, skuteczny na podwójny podbródek. Cieszący się pozytywnymi opiniami ze względu na wygodę – odbywamy jedynie serię komfortowych wizyt, które nie kończą się – tak jak inwazyjne operacje – koniecznością odbycia długotrwałej i bolesnej rekonwalescencji. Zabieg wykonywany jest również na inne części ciała, jako skutecznie modelująca, wyszczuplająca i redukująca cellulit procedura. Działa jako remedium na boczki, nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, czy jako sposób na wyszczuplenie pleców i ramion oraz na przywrócenie „przerwy” między udami. Dobrze dobrze sprawdza się również jako zabieg na pozbycie się nadmiaru skóry nad kolanami, na ramionach lub na brzuchu (jako pozostałość po odchudzaniu).

Bloomea – zabieg polecany na poprawienie owalu twarzy, w tym podniesienie opadającego podbródka

Jest to multifunkcyjny zabieg przeznaczony do modelingu ciała, dający efekt resurfacingu laserowego. Bloomea nie tylko ujędrnia skórę, ale też intensywnie ją nawilża, odświeża, wygładza, przywraca napięcie i działa przeciwzmarszczkowo. Doceniają ją właściciele skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, a także osoby zmagające się z przesuszeniem i skłonnością do czerwienienia się.

Ujędrnienie i redukcja podwójnego podbródka przez termolifting

Termolifting to zabieg skuteczny na zlikwidowanie podwójnego podbródka wtedy, gdy przyczyną problemu jest utrata jędrności skóry, a nie nadmiar tkanki tłuszczowej w tym obszarze. Jest to skuteczny lifting skóry, który przynosi wiele pozytywnych efektów, w zależności od obszaru ciała, na który go zastosujemy. Chętnie wykorzystywany jako sposób na podniesienie opadających z wiekiem powiek, poprawienie owalu twarzy, a także jako sposób na wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry. Jak działa termolifting? Podczas zabiegu skóra właściwa jest podgrzewana dzięki działaniu promieniowania podczerwonego IR. Wskutek podniesienia temperatury na głębokim poziomie, przyspiesza przemiana materii, a mięśnie rozluźniają się. Zwiększa się cyrkulacja krwi, komórki skóry staja się lepiej dotlenione, poprawia się również stopień nawilżenia skóry, a toksyny są szybciej transportowane do usunięcia poza organizm. Skóra staje się dzięki temu bardziej elastyczna, zmarszczki spłycają się, a zabieg przynosi efekt drenażu.