fbpx
Twarz

Twarz

Ciało

Ciało

Masaż dla kobiet w ciąży i po porodzie

Bezpieczny masaż prenatalny i dla kobiet w połogu

Okres ciąży to wspaniały i wyjątkowy czas w życiu kobiety. W trakcie ciąży wszyscy skupiają się  na dziecku.

W naszej klinice  zadbamy o Waszą dwójkę, pomyślimy zarówno o  Tobie jak i o Twoim maluszku, aby były to dla Was niezapomniane chwile.

Zapewniamy, że jesteś w dobrych rękach. Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje oraz doświadczenie w masażu przyszłych Mam.

Podczas zabiegu używamy tylko naturalnych kosmetyków.

Zapraszamy serdecznie

masaż siedlce

Masaż relaksacyjny w ciąży

Właściwie dobrany do indywidualnych potrzeb masaż relaksacyjny w ciąży doskonale odpręża, uspokaja, wycisza i relaksuje.

Zalet masażu prenatalnego jest bardzo wiele, odpowiednio wykonany sprzyja regeneracji sił, likwidacji przemęczenia i wyczerpania.

Osoby zestresowane, korzystające z tego typu masażu, otrzymują zastrzyk” energii.

Na skutek wydzielania się endorfin, pacjenci czują się bardziej szczęśliwi, co pozwala na relaks i poprawę równowagi psychofizycznej.

Umiejętność relaksowania jest bardzo cenna, szczególnie w obecnych czasach, gdy sporo osób szuka pomocy z powodu napięcia i dolegliwości związanych ze stresem, takich jak: bóle pleców, karku, przemęczenie i wiele innych. Jest też nieoceniona w okresie ciąży: zarówno wczesnej, jak w III trymestrze.

Masaż w ciąży jest bezpieczny zarówno dla mamy, jak i dla dziecka

Masaż prenatalny można robić zarówno w ciąży, jak i po porodzie. Fachowo wykonany, nie wpłynie na przedwczesne wywołanie porodu. Co więcej, przyspiesza dochodzenie do formy po porodzie (szybsza likwidacja ewentualnych rozstępów), a także dobrze przygotowuje na wysiłek i obciążenie, jakie niesie ze sobą sam poród. Masując, szczególną ostrożność jednak należy zachować w pierwszych i ostatnich tygodniach ciąży. Podczas masażu skupiamy się na wybranych partiach ciała lub masujemy całe ciało. Terapeuta uważnie dobiera dogodne pozycje dla pacjentki tak, aby masaż odbywał się bezpiecznie.