fbpx
Twarz

Twarz

Japoński masaż twarzy Kobido - uniesienie owalu twarzy, redukcja zmarszczek, znoszenie napięcia z wyrazu twarzy

Odmładzający masaż twarzy. Modelujący i łagodzący rysy, uelastyczniający, znoszący efekt zestresowanej, napiętej, smutnej i przemęczonej twarzy

Masaż kobido jest nieinwazyjnym zabiegiem, który bardzo skutecznie działa na całą twarz, odmładzając ją w sposób błyskawiczny i naturalny.

Nie jest to zabieg bolesny, dlatego coraz więcej osób się na niego decyduje.

Prowadzi do zmniejszenia zmarszczek mimicznych oraz poprawy owalu twarzy.

Masaż kobido uelastycznia skórę sprawiając, że jest ona bardziej jędrna i zdrowa.

masaż na zmarszczki, masaż zmieniający rysy twarzy, japoński odmładzający masaż

Odmładzający masaż twarzy – jak działa i dlaczego jest skuteczny?

Masaż Kobido odbiega znacznie od większości zabiegów masażu stosowanych w medycynie estetycznej. Jest zdecydowanie  bardziej złożoną i intensywną techniką. Dzięki niemu można zadziałać na nieco głębsze warstwy nie tylko skóry twarzy, ale i mięśni. Jest to  najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu japońskiego skóry twarzy.

Okazuje się jednak, że nie tylko w samej Japonii, ale i na całym świecie! Z powodzeniem można powiedzieć więc, że kobido to zestaw najbardziej złożonych manualnych technik masażu.

Masaż Kobido to nic innego, jak połączenie tradycyjnych koncepcji medycznych stosowanych w Japonii oraz przeróżnych technik manipulacji ręką. Jego indywidualność polega głównie na szybkości rąk, ale też masowania twarzy za pomocą palców. Masażysta wykonuje ruchy bardzo szybko, przechodząc przez kilka etapów i pracując z bardzo różną częstotliwością. Jeżeli ruch wykonywany przez masażystę jest wolny, pacjent będzie w tym czasie musiał się maksymalnie rozluźnić, by można było zacząć stymulację skóry do produkcji składników niezbędnych do uzyskania liftingującego efektu.

Czy masaż poprawiający owal twarzy jest bolesny?

Warto zaznaczyć, że masaż kobido nie jest zabiegiem bolesnym i nigdy nie powinien powodować bólu. Jego zadaniem jest precyzyjne oraz dokładne określenie nie tylko kondycji i potrzeb skóry, ale także praca na punktach akupresury. Umożliwia przywrócenie naturalnej równowagi skórze twarzy, dba o prawidłowe napięcie mięśni twarzy, a także ciała. Dzięki wibracyjnej technice, stosowanej z użyciem szybkiego drżenia rąk oraz palców, można zmniejszyć napięcie mięśniowe, a także błyskawicznie uwolnić toksyny ze skóry.  Masaż kobido jest świetnym sposobem na uzyskanie efektu naturalnego liftingu.

Przeciwskazania: 

– cera naczyniowa,
– nowotwór,
– stan zapalny skóry bądź organizmu (jak gorączka),
– zabieg medycyny estetycznej (np. kwas hialuronowy albo inny wypełniacz),
– trądzik różowaty w fazie zaostrzeń,
– przerwana ciągłość naskórka,
– stany ropne w okolicy zębów (np. niedawna ekstrakcja zęba czy implant zęba).

sesja masażu300 zł