fbpx

 

Poznaj nasz zespół

 

 

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej jest niezbędnym elementem każdego zabiegu.

Podczas rozmowy specjalista nie tylko ustali, czy u pacjenta nie występują żadne przeciwwskazania do zabiegu, lecz także zapozna go z możliwościami, pozna jego oczekiwania oraz odpowie na nurtujące go pytania. Konsultacja medyczna jest niezbędna dla bezpieczeństwa i pełnego zadowolenia pacjenta.

Konsultacje z zakresu zabiegów medycyny estetycznej mają kilka podstawowych celów:

  • Sprawdzenie możliwych przeciwwskazań i ogólnego stanu zdrowia pacjenta – każdy zabieg ma listę czynników, które uniemożliwiają jego wykonanie, np. wiele procedur z użyciem lasera, głównie z zakresu dermatologii estetycznej, jest wykluczone przy lekach fotouczulających.
  • Zestawienie oczekiwań pacjenta z rzeczywistością – czasem pacjent wymaga od zabiegu rzeczy niemożliwych, a czasem po prostu samodzielnie dobrał go nieodpowiednio do problemu.
  • Poinformowaniu przez lekarza o przebiegu procedury oraz możliwych powikłaniach – każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej może wiązać się z powikłaniami, czego pacjent musi być świadom.
  • Przekazanie zaleceń przed- i pozabiegowych – osoba chcąca poddać się zabiegowi musi je poznać, zanim jeszcze zdecyduje się na konkretną procedurę.
  • Wyjaśnienie wszelkich wątpliwości – powinny zostać rozwiane jeszcze zanim zapadnie decyzja o zabiegu.
Cena zabiegu

Cena zabiegu

150 zł

Czas zabiegu

Czas zabiegu

30 min

Znieczulenie

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

Liczba zabiegów

-

Odstępy

Odstępy

-

Znieczulenie

Znieczulenie

-

Dietetyk, trycholog, lekarze medycyny estetycznej w klinice w Siedlcach