fbpx
Twarz

Twarz

Medycyna Estetyczna

Medycyna
Estetyczna

Usuwanie zmarszczek i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym

Podniesienie/wypełnienie policzków, poprawienie linii żuchwy/brody, modelowanie nosa i ust oraz spłycanie bruzd

Kwas hialuronowy wraz z kolagenem stanowi główny składnik ludzkiej skóry. Aż połowa kwasu w organizmie jest zlokalizowana właśnie w skórze właściwej oraz w przestrzeni międzykomórkowej. To on odpowiada za właściwy poziom nawilżenia skóry i chroni włókna kolagenowe przed degeneracją. Dzięki temu skóra zachowuje sprężystość i nie ma skłonności do powstawania zmarszczek.

W naszej klinice w Siedlcach przeprowadzamy bezpieczne, skuteczne i poprzedzone konsultacjami zabiegi z kwasem hialuronowym metodą iniekcji. Kwas hialuronowy rewelacyjnie wygładza zmarszczki (czoło, dolina łez, zmarszczki wokół ust, lwia zmarszczka między brwiami), nawilża skórę, a także pozwala wymodelować twarz (usunąć asymetrię, powiększyć usta, zmienić kształt nosa lub poprawić ujędrnienie powiek). Sprawdź nasze ceny, opinie o zabiegach oraz efekty i umów się na konsultację – razem dobierzemy najlepszą metodą dla Ciebie!

Cena zabiegu

Cena zabiegu

w zależności od rodzaju i ilości zużytego materiału

Czas zabiegu

Czas zabiegu

30-45 min

Znieczulenie

Znieczulenie

opcjonalne

Liczba zabiegów

Liczba zabiegów

1

Odstępy

Odstępy

6-12 msc

kwas hialuronowy na zmarszczki siedlce klinika medycyny estetycznej

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (żuchwa, policzki, broda, nos, usta) – jakie możliwości daje zabieg z wypełniaczami?

Modelowanie policzków, dające wizualny efekt podniesienia kości policzkowych

Wypełnienie policzków i modelowanie ich kształtu pozwala na pozbycie się smutnego i zmęczonego wyrazu twarzy, który pojawia się wraz z ubytkiem kolagenu i kwasu hialuronowego ze skóry wraz z wiekiem. Przywrócenie młodzieńczego owalu twarzy, dodanie sprężystości i jędrności skóry może odmłodzić nas nawet o 10-15 lat.

Przed zabiegiem modelowania/wypełniania policzków kwasem hialuronowym warto przeprowadzić kompleksowe leczenie jamy ustnej w celu zlikwidowania możliwych toczących się w jej obrębie infekcji. Jeśli mamy braki w uzębieniu, również warto je uzupełnić, bo w dużej mierze przyczyniają się do powstawania zapadniętych policzków.

Niechirurgiczna korekta linii żuchwy

Kwas hialuronowy podaje się w tym przypadku najczęściej między brodę a opadające policzki. Zabieg pozwala na wygładzenie linii żuchwy i poprawienie profilu twarzy przy cofniętym podbródku.

Korekta wyglądu nosa przy użyciu kwasu hialuronowego

Jest to znacznie bardziej bezpieczna i mniej inwazyjna metoda korekty nosa niż operacja chirurgiczna. Kwas hialuronowy pozwala na usunięcie defektów estetycznych w wyglądzie nosa (usuwanie garbka, złagodzenie tak zwanego orlego profilu, optyczne wyrównanie krzywizn).

Pozostałe informacje:

Co możesz odczuwać podczas zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego?

W trakcie zabiegu medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego pacjent odczuwa delikatne ukłucia i rozpieranie.

Jak długo utrzymuje się efekt wypełnienia?

Efekt działania kwasu hialuronowego utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego – jak się przygotować?

W okresie 7 dni przed zabiegiem medycyny estetycznej należy unikać alkoholu, aspiryny, witaminy E, preparatów zawierających wyciąg z Gingko. Nie zaleca się też przeprowadzania zabiegu podczas miesiączki. W okresie dwóch tygodni po zabiegu medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego należy unikać ekspozycji na wysokie temperatury (słońce, sauna, solarium).

Kwas hialuronowy na twarz – skutki uboczne

Zabieg jest iniekcją podskórną, zatem mogą pojawić się zaczerwienienia oraz niewielkie zasinienia. Zazwyczaj znikają one w ciągu pierwszych trzech dni po zabiegu medycyny estetycznej. Niemniej jednak po zabiegu z zastosowaniem kwasu hialuronowego nie ma przeciwwskazań do powrotu do normalnej aktywności.

Wypełnianie zmarszczek i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym – przeciwwskazania do zabiegu

W okresie 7 dni przed zabiegiem medycyny estetycznej należy unikać alkoholu, aspiryny, witaminy E, preparatów zawierających wyciąg z Gingko. Nie zaleca się też przeprowadzania zabiegu podczas miesiączki. W okresie dwóch tygodni po zabiegu medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego należy unikać ekspozycji na wysokie temperatury (słońce, sauna, solarium).

Czy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest bezpieczny?

Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest bardzo bezpieczny. Substancje wykorzystywane do zabiegów są pozyskiwane syntetycznie, dlatego istnieje małe prawdopodobieństwo uczulenia. W medycynie estetycznej zabiegi wolumetryczne charakteryzują się bardzo wysokim stopniem bezpieczeństwa.

*Zapraszamy również na powiększanie ust kwasem hialuronowym w Est Clinic w Siedlcach

 

okolica:cena:
wygładzanie zmarszczek ( cena zależna od rozległości zabiegu, rodzaju i ilości zużytego materiału )od 1000 zł
wolumetria twarzy (cena zależna od rozległości zabiegu, rodzaju i ilości zużytego materiału )od 2000 zł