fbpx
Salon urody w Siedlcach - zabiegi na twarz, ciało. Usuwanie blizn, oczyszczanie twarzy, zabiegi odchudzająca, liftingujące, odmładzające
Ciało

Ciało

Bloomea – lifting, poprawienie owalu twarzy, usuwanie blizn (głębokich, po cesarskim cięciu i płytszych po trądziku i in.)

Zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry: również naczynkowej, przesuszonej, wrażliwej. Intensywnie nawilża, dotlenia, przywraca napięcie i przynosi wygładzanie skóry, przyczynia się do redukcji zmarszczek, pomaga w walce z rozstępami i bliznami (np. po trądziku), likwiduje przebarwienia posłoneczne, przywraca skórze miękkość.

 

Pierwsze urządzenie do modelingu skóry bez bólu! Bloomea® to niewielkie urządzenie przynoszące spektakularne rezultaty nieznane dotąd w branży kosmetycznej. Bloomea® jest urządzeniem opracowanym przez chirurgów plastyków a dziś oddane w ręce kosmetologów.

Urządzenie na rynku francuskim funkcjonuje od 12 lat, na rynku polskim w oficjalnej sprzedaży dostępne od marca 2017 roku.
Główne zastosowania zabiegu Bloomea® to przede wszystkim zabiegi modelingu skóry na twarz i ciało, dające efekt resurfacingu laserowego.
Bloomea® to unikalny zabieg bazujący na 3 synergicznie działających akcjach ukrytych pod skrótem technologii TRIO M.M.L.

Francuska technologia „Trio M.M.L” otwiera nowe możliwości dostarczania pacjentom efektów zabiegowych pełnego liftingu twarzy bazując na w 100% naturalnych procesach odnowy organizmu.

To synergiczne działanie trzech (Trio) technologii:
(M) makroeksfoliacji,
(M) mikrowibracji 
(L) luminoterapii.

 

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu Bloomea?

Zabieg Bloomea cieszy się ogromną popularnością wśród Polek. Dlaczego?

Otóż jest to zabieg w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia i zupełnie bezbolesny. Urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegu Bloomea zostało przystosowane nie tylko do poprawy wyglądu skóry twarzy, ale także i reszty ciała – szyi, dekoltu, dłoni, ramion, piersi,brzucha, ud i pośladków.

Ponadto warto wspomnieć również o tym, że Bloomea sprawdza się doskonale zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn.

Bloomea – na co pomaga?

– utrata jędrności skóry,
– zwiotczenie skóry,
– pojawienie się pierwszych oznak starzenia skóry m.in: zmarszczek,
– utrata nawilżenia skóry,
– skóra odwodniona i przesuszona,
– blizny i przebarwienia potrądzikowe oraz głębsze blizny po cesarskim cięciu i  innych operacjach,
– przebarwienia posłoneczne i inne plamy na twarzy
– rozstępy po ciąży, pooperacyjne oraz te wynikające z nagłego rozrostu skóry.

Cena zabiegu

Cena zabiegu

od 250 zł

Czas zabiegu

Czas zabiegu

45-60 min

Znieczulenie

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

Liczba zabiegów

2-6

Odstępy

Odstępy

2-4 tyg

Bloomea – na czym polega zabieg?

1. Pierwszym etapem zabiegu jest makroeksfoliacja. Przeprowadzana jest za pomocą wybranej głowicy o jednej z 3 możliwych poziomów intensywności. Zadaniem makroeksfoliacji jest złuszczanie nawierzchniowe skóry (działamy na naskórek) oraz oddziałujemy „wewnątrztkankowo”. Faza ta jest kluczowa, w trakcie jej trwania dochodzi do największych zmian na poziomie naskórka oraz skóry właściwej. To właśnie na tym etapie decydujemy, czy Bloomea ma zadziałać jako:

  • zabieg pielęgnujący skórę (nawilżający/dotleniający)
  • lifting skóry (przebudowa struktury na poziomie skóry właściwej)
  • zabieg odbudowujący skórę,co jest szczególnie zalecane, gdy szukamy sposobu na usunięcie blizn i rozstępów.

2. Na tak przygotowaną skórę, lekarz wprowadza podskórnie preparat Bloomea, który jest odżywczym koktajlem niskocząsteczkowym, zbudowanym na bazie kwasu hialuronowego. Druga faza jest zabiegiem silnie nawilżającym skórę – przywracamy ochronną warstwę lipidową skóry oraz doprowadzamy do sytuacji, w której woda zostaje silnie wiązana na poziomie naskórka. Dodatkowo, tworzy się okluzja z dużych cząstek kolagenu oraz elastyny w warstwie naskórka, co pozwala zminimalizować ryzyko powstawania przebarwień.

3. Na końcu nakładamy maskę bioceluluzową, która jest wysycona wyciągiem z aloesu. Maska skutecznie wycisza, łagodzi skórę i ma bardzo dobre opinie wśród osób, które korzystały z niej po zabiegach o większej inwazyjności.

Zabieg Bloomea na blizny na twarzy, ciele, w tym np. po cesarskim cięciu, rozstępy, drobne zmarszczki i na poprawienie owalu twarzy – ile razy trzeba powtórzyć, aby uzyskać efekt?

Cała procedura jest niezwykle przyjemna, nie wywołuje nieprzyjemnych odczuć ani bólu. Wymagana seria w zabiegach liftingujących to między 6 a 8 zabiegów w odstępach co 7 do 14 dni.

Ile trwa zabieg Bloomea i czy jest bolesny?

Pełny zabieg trwa ok 60 min.

Bloomea® to zabieg całoroczny, bezpieczny również dla kobiet w ciąży oraz w okresie połogu, gdy np. walczymy za jego pomocą z blizną po cesarskim cięciu

Pomimo tego, że jest to zabieg bezpieczny i bezinwazyjny, to niestety nie każdy może z niego skorzystać. Przed wykonaniem zabiegu należy wykluczyć wszystkie możliwe przeciwwskazania, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stan zdrowia pacjentki lub efekty końcowe. W celu rozpoznania przeciwwskazań, zapraszamy do konsultacji w naszej klinice w Siedlcach, gdzie lekarz medycyny estetycznej określi, czy zabieg jest bezpieczny w konkretnym przypadku.

Zabieg Bloomea cieszy się pozytywnymi opiniami wśród osób szukających możliwości usunięcia blizn potrądzikowych, blizn po cesarskim cięciu, po mastektomii oraz po operacjach i urazach: nie tylko na twarzy lub na dekolcie, ale także na całym ciele.

Bloomea jest zabiegiem skutecznie usuwającym nawet stare blizny, które zdążyły wprawdzie wyblaknąć, jednak nie całkowicie zniknąć. W trakcie zabiegu skóra jest pobudzana do intensywnej odnowy, przez co możliwe jest nie tylko spowodowanie, że blizna zblaknie (stanie się mniej widoczna), ale także znikną potocznie zwane dziury po trądziku w skórze. W wielu przypadkach na zabieg usuwania blizn za pomocą Bloomea decydują się z powodzeniem osoby, które wcześniej przez lata tkwiły w poczuciu, że blizny po trądziku lub po skaleczeniach pozostaną z nimi na zawsze. Jednym ze sposobów, które pozwalają wzmocnić pracę nad usuwaniem dziur po trądziku jest wstrzykiwanie kwasu hialuronowego pod skórę.

Kiedy można zacząć myśleć o zabiegach na usuwanie blizny po CC?

Rozjaśnianie i spłycanie blizny prowadzącego do zniwelowania jej widoczności leży na sercu wielu kobietom zmagającym się z tym defektem estetycznym po operacji cesarskiego cięcia. Należy jednak pamiętać, że nie warto rozpoczynać pracy nad tego rodzaju blizną ani podejmować zabiegów na usunięcie blizny po CC zbyt wcześnie. Optymalny czas na podejmowanie decyzji o zabiegach na na jej zlikwidowanie to minimum 1,5 miesiąca po jej powstaniu (z reguły bezpieczniej jest poczekać nawet 2 tygodnie dłużej). Z drugiej stron też nie należy z tym zwlekać – im świeższa jest blizna po CC w momencie rozpoczęcia terapii, tym łatwiej jest ją usunąć. Każda pacjentka podejmująca próby usunięcia blizny po CC zostaje zaopiekowana przez naszych specjalistów, którzy w indywidualny sposób podchodzą do oceny stanu i wskazań do zabiegów oraz sposobu jego przeprowadzenia.

Bloomea – przeciwwskazania

  • choroby nowotworowe skóry,
  • występowanie znamion skórnych o niezidentyfikowanym charakterze
  • trądzik w fazie aktywnej oraz terapia antytrądzikowa oparta na zastosowaniu silnych środków farmakologicznych,
  • obecność naczyniaków jamistych oraz nadżerek,
  • zakażenia skóry wywołane wirusami, bakteriami bądź grzybami

 

BLOOMEA – CENY ZABIEGÓW:

okolica1 zabieg4 zabiegi6 zabiegów
twarz300 zł 1150 zł 1650 zł
twarz+szyja350 zł 1300 zł 1850 zł
twarz+szyja+dekolt380 zł 1400 zł 1900 zł
odmładzanie dłoni 250 zł 800 zł 1150 zł
terapia na rozstępyod 300 zł od 900 zł od 1400 zł
terapia bliznod 300 zł od 1100 zł od 1550 zł